Sonuçları Filtrele

Yayınevi

Kategoriler

Seçimleri Temizle

Tatil Kitapları 

 Tatil Kitapları

Tatil Kitapları

Uzun dönemli olan tatillerin, öğrencilerin vakitlerini tamamen kendilerini ayırabilmelerini sağlayan dönemlerdir. Çocuklar bir yandan dinlenir, bir yandan da hem aileleriyle hem de arkadaşlarıyla daha çok vakit geçirme şansı elde ederler. Ancak bununla birlikte bu uzun tatil dönemlerinde çocukların derslerden ve okul atmosferinde...

Daha Fazla
 • >>Karne Kılıfları

  Karne Kılıfları

  Uzun bir dönem ve yıl biter, hem öğretmenlerin hem de öğrencilerin o en heyecanlı olduğu gün gelip çatar. Aylar boyunca büyük emekler veren öğrencilerin, artık emeklerinin karşılığını alma vakti gelmiştir. Karne kılıfları, ilkokul öğrencilerinin karne sevincini daha renkli yaşamalarına, karnelerini adeta istediği renge boyamalarına yardımcı olan ürünlerdir. Karnelerin ön yüzünde parlayan notların, arka yüzündeki süslemeleridir. Karne dosyası, karne kabı ve karne süsü gibi isimlerle de adlandırılan karne kılıfları, kısaca ilkokul öğrencilerinin bu özel gününe renk katan ince bir ayrıntıdır. Bu doğrultuda Kitap Bilgini olarak, farklı zevklere hitap eden karne kılıfı çeşitlerini sizler için bir araya topladık. Kategori altında hem okul öncesi karne kılıfları hem de 1. sınıf, 2. sınıf ve 3. sınıf da dahil olmak üzere ilkokul karne kılıfları bulabilirsiniz.

  Okul Öncesi ve İlkokul Karne Kılıfı Örnekleri

  Bu kategori altında sunduğumuz anaokulu, ilkokul ve okul öncesi karne kılıfı örnekleri arasında, hem kız hem de erkek öğrenciler için, farklı beğenilere hitap eden çeşitlilikte örnekler bulunmaktadır. Bunlar arasında gökkuşaklı, kara tahtalı, tatil temalı, formüllü, pembe, mavi ve türk bayraklı olmak üzere onlarca çeşit bulunmaktadır. Bunlar arasından çocuğunuzun en çok beğeneceği karne kabını bulmak için, hızlıca kategori altındaki ürünlere göz atmaya başlayabilirsiniz.

  Okul Öncesi ve İlkokul Karne Kılıfı Fiyatları

  Okul öncesi ve ilkokul karne kılıfı satın almak isteyen öğrenci ve veliler için, bu kategori altında sunduğumuz karne kılıfı çeşitlerini indirimli ve ucuz fiyatlarıyla sunuyoruz. Her biri indirimli ve avantajlı fiyata sahip olan karne kılıflarından, toplu satın alımlara yönelik olarak da ekstra indirimler sunmaktayız. Diğer veliler ile yapacağınız alışverişte, minimum 10 adet olmak üzere karne kılıfları satın almanız halinde, halihazırdaki indirimlere ek özel fırsat ve indirimlerden de yararlanabilirsiniz. Çocuklarınız için sunduğumuz karne kabı çeşitlerini hemen incelemeye başlayabilir, çocuğunuzun beğendiği karne kılıfını hızlı ve güvenilir bir şekilde Kitap Bilgini üzerinden satın alabilirsiniz.

 • >>Okul Öncesi Tatil Kitapları

  Okul Öncesi Tatil Kitapları

  Çocukların dünyaları yetişkinlerden tamamen bambaşkadır. Hayal dünyaları öylesine geniştir ki, bizim düşünemediğimiz konular üzerine düşünebilirler. Onların hayal dünyalarını her zaman geniş tutmak ve daha da geliştirmek ise hem öğretmenlerin hem de velilerin sorumluluğundadır. Çocukların hayal dünyalarını geliştirme konusunda okul öncesi tatil kitapları ise önemli bir yer tutmaktadır. Nitekim okul öncesi tatil kitapları, çocukların hayal dünyasının körelmesini engellemekte ve kelime dağarcıklarını geliştirmektedir. Çocuklarınızla okul öncesi tatil kitapları ve hikayeleri ile vakit geçirebilir, onlarla paylaşımlarda bulunabilir ve fikir dünyalarının gelişmelerine katkıda bulunabilirsiniz. Öte yandan okul öncesi tatil kitabı çeşitleri ile, çocuğunuzun okuma alışkanlığını geliştirebilir ve ileride hem eğitimli hem de iyi bir insan olarak yetişmelerine katkıda bulunabilirsiniz.

  Okul Öncesi Tatil Kitapları ile Gelecek Yıla Hazırlık Yapılabilir

  Anaokulu tatil kitapları, yani okul öncesi tatil kitapları, ilk sınıfa geçişi yapan öğrenciler için büyük önem taşımaktadır. Anaokulunun tamamlanmasının ardından uzun bir tatil sürecine girilir. Bu tatil boyunca öğrencilerin yıl boyunca öğrendiklerini tekrarlamaları ve üzerine yeni bilgiler katmaları büyük önem taşımaktadır. Böylelikle hem uzun yaz tatili boyunca okul atmosferinden tamamen kopulmaz, hem de bir nevi gelecek eğitim ve öğretim yılına hazırlık yapılmış olur. Üstelik çocuklar, okul öncesi tatil kitap setleri sayesinde tüm bu gelişimleri eğlenceli yollarla yapma şansı elde ederler. Bu sayede öğrenciler hem okuma-yazmayı unutmaz, hem de bir sonraki yılı daha başarılı geçirmek adına temeller atmış olur. Söz konusu durum hem yaz tatilleri hem de yarıyıl (sömestr) tatilleri için geçerlidir.

  Okul Öncesi Tatil Kitabı Fiyatları

  Bu kategori altında okul öncesi öğrencilere yönelik, farklı zevklere ve ihtiyaçlara hitap eden kitapları bir araya getirdik. En iyi yayınevlerine ait anaokulu tatil kitapları arasında Mor Şemsiye, Yapa ve Damla gibi yayınevleri bulunmaktadır. Kaliteli ve eğitici tüm bu kitaplar, indirimli ve ucuz fiyatları ile de dikkat çekiyor. Üstelik toplu okul öncesi tatil kitabı satın alımlarına özel olarak, ek indirimler de sunmaktayız. Minimum 10 adet olmak üzere indirimli ve ucuz okul öncesi tatil kitabı satın alanlar için, ek indirimler geçerlidir. Hemen okul öncesi etkinlik kitabı, hikaye kitabı gibi çeşitlerimize göz atmaya başlayabilir, beğendiklerinizi Kitap Bilgini üzerinden hızlı ve güvenilir bir şekilde satın alabilirsiniz.

 • >>Kış Tatil Kitapları

  Kış Tatili Kitapları

  Kış tatiline girilmesi ile birlikte, ilkokul öğrencileri ilk dönemin yorgunluğunu ve yoğunluğunu atlatmak için fırsat yakalarlar. Uzun bir dönemin ardından karnelerin alınması ile birlikte, kimisi notlarından memnun olur, kimisi de notlarından çok memnun olmaz. Ancak tüm bunların ötesinde kış tatili kitapları ile sömestr dönemini verimli geçirmek büyük önem arz eder. Nitekim sömestr tatil kitabı çeşitleri, yarıyıl tatili boyunca öğrencilerin okul atmosferinden tam olarak kopmasının önüne geçer ve böylelikle ikinci döneme daha motive olarak başlamalarına yardımcı olur. Bununla birlikte kış tatili kitapları, notlarından memnun olan öğrencilerin halihazırdaki bildiklerini tazelemesine ve hatta üzerine katarak ikinci dönemde daha başarılı olmasına katkıda bulunur. Notlarından memnun olmayan öğrencilerin ise, eksiklerini kapamasına ve ikinci dönemi daha verimli geçirmelerine yardımcı olur. Dolayısıyla yarıyıl tatili kitapları tüm öğrencilerin ikinci döneme hazırlanmaları açısından önemlidirler.

  Yarıyıl Tatil Kitabı Çeşitleri

  Bu kategori altında 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf ve 4. sınıf olmak üzere ilkokul öğrencilerine yönelik yarıyıl tatil kitabı çeşitlerini ve setlerini bir araya topladık. Birinci sınıftan dördüncü sınıfa kadar tüm öğrencilere yönelik sunduğumuz bu kitaplar, farklı zevklere ve ihtiyaçlara hitap etmektedir. En iyi yayınevlerinden bir araya getirdiğimiz kış tatili kitapları arasında Başat, Damla ve Öğretmen Evde gibi yayınevlerine ait kitaplar bulunmaktadır.

  Kış Tatil Kitabı Fiyatları

  İndirimli ve ucuz kış tatil kitabı satın almak isteyen öğretmenler ve öğrenciler için, kış tatili kitabı çeşitlerimizi uygun fiyatları ile sizlerle buluşturuyoruz. Toptan kış tatili kitapları satın almak isteyenler için ise, halihazırda sunduğumuz indirimlere ek fırsatlar da sunmaktayız. Minimum 10 adet olmak üzere toplu kış tatil kitabı satın alanlar, söz konusu ekstra indirimlerimizden faydalanabilirler. Hemen çocuklar için kış tatil kitabı çeşitlerimize göz atmaya başlayabilir, beğendiklerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde Kitap Bilgini üzerinden satın alabilirsiniz.

 • >>Yaz Tatil Kitapları

  Yaz Tatil Kitapları

  Yaz tatilinin yaklaşması ile birlikte hem tatilin hem de güzel havaların yarattığı atmosferle öğrencilerin içi kıpır kıpır olur. Uzun ve yorucu ve eğitim-öğretim yılının ve elde ettiği başarıların ardından dinlenmek en büyük haklarıdır. Bununla birlikte uzun süren yaz tatili boyunca derslerle hiç ilgilenmemek, öğrencinin bir sonraki eğitim yılını olumsuz yönde etkileyebilir. Bu noktada yaz tatil kitapları, yaz tatil kitap setlerinin ve hikayelerinin önemi ortaya çıkar. Belli bir dinlenme döneminin ardından yaz tatili kitapları ile ilgilenmeye başlamak öğrencilere büyük faydalar sunar. Nitekim yaz tatil kitabı çeşitleri sayesinde öğrenciler hem tüm yıl öğrendiklerinin tekrarını yapma fırsatı elde ederler hem de gelecek yıla yönelik hazırlıklar yapma şansı elde ederler. Öte yandan uzun bir yaz tatilinin ardından yeni eğitim yılı için yaşanan motivasyon eksikliğinin de önüne geçilmiş olunur.

  Yaz Tatil Kitabı Çeşitleri

  Bu kategori altında sunduğumuz yaz tatil seti ve kitapları, her öğrencinin ilgi alanlarına ve ihtiyaçlarına yönelik olacak çeşitliliktedir. Bir sonraki sınıfa hazırlık niteliğindeki bu kitaplar arasında; 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıftan 8. sınıfa kadar yaz tatili kitapları bulunmaktadır. En iyi yayınevlerine ait kitapları bir araya getirdiğimiz bu kategoride, ilköğretim öğrencileri için Dört Renk, Öğretmen Evde, Çankaya ve Damla Yayınları gibi yayınevleri bulunmaktadır. Aradığınız spesifik bir yaz tatil kitabı olması halinde, filtrelemeler aracılığıyla istediğiniz kitaba hızlıca ulaşabilirsiniz.

  Yaz Tatil Kitabı Fiyatları

  Birinci sınıftan sekizinci sınıfa kadar sunduğumuz yaz tatili ders kitapları, uygun fiyatları ile dikkat çekiyor. Üstelik sizler için sunduğumuz indirimli ve ucuz yaz tatil kitapları, toplu satın alımlara özel olarak ekstra indirim ve fırsatlarla sunuluyor. Minimum 10 adet olmak üzere yaz tatil kitabı satın alanlar, halihazırdaki indirimlere sunulan ek fırsatlardan yararlanabilirler. Hemen yaz tatili için kitap çeşitlerimize göz atmaya başlayabilir; çocuğunuz için uygun olan kitapları hızlı ve güvenilir bir şekilde Kitap Bilgini üzerinden satın alabilirsiniz.

sayfa başına
Gösterilen 1 - 19 ile 198 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 19 ile 198 arasındaki öğeler

QR kodu

Menü