kitap
%20

ABC Yayınları Annelik ve Bebek Bakımı

Yeni ürün

Yayınevi: ABC Yayınları
ISBN: 9789758923960

Daha Fazla Detaylar

Sınırlı Özel İndirim

Liste Fiyatı:
64,00 TL

KitapBilgini Fiyatı:
51,20 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

Yayınevi: ABC Yayınları

 
Daha Fazla Bilgi

ABC Yayınları Annelik ve Bebek Bakımı

Hakkında;

T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Annelik ve Bebek Bakımı, gebelik planlamasından çocuk 3 yaşına ulaşıncaya kadar geçen sürede bilmeniz gereken tüm bilgileri içeren muhteşem bir başucu kitabı. Gebelik dönemi ve sonrası ile ilgili aklınızdaki tüm soruların cevaplarını Annelik ve Bebek Bakımı’nda bulabilirsiniz.

Elizabeth Fenwick’in hazırladığı Annelik ve Bebek Bakımı, aklınıza takılan tüm soruların yanıtlarını bulabileceğiniz bir kitap. 264 sayfa tamamı renkli ve kuşe kâğıda baskılı, Görsel öğelerle desteklenen ve kolay anlaşılır bir dille hazırlanan Annelik ve Bebek Bakımı, gebelik döneminiz ve sonrasında elinizden düşürmeyeceksiniz.

Annelik ve Bebek Bakımı, gebelik dönemiyle ilgili merak ettiğiniz her şeye cevap veriyor!

Annelik ve Bebek Bakımı’nda neler var?

Gebelik planlamasında nelere dikkat etmelisiniz? Bebeğiniz gebelik döneminiz boyunca nasıl gelişim gösteriyor? Gebelik döneminizde karşılaşacağınız değişimler nelerdir? Cevaplar Annelik ve Bebek Bakımı’nda! Ne tür egzersizler yapmalısınız? İlk haftalardan itibaren bebeğin bakımında nelere dikkat etmelisiniz? Bebeğin beslenme düzeni nasıl olmalı? Tüm bunların cevabı Annelik ve Bebek Bakımı’nda! Bunların yanı sıra Annelik ve Bebek Bakımı’nda doğumdan çocuk 3 yaşına gelene kadar olan dönemde geçirebileceği, ateş, soğuk algınlığı, grip, kızamık, suçiçeği, kabakulak, kabızlık, ishal ve buna benzer hastalıklarla ilgili tüm bilgiler kolay anlaşılır bir şekilde hazırlanmıştır. Hastalıkların yanında boğulma, yanık, zehirlenme, burkulma, böcek sokmaları gibi acil müdahale gerektiren durumlarda yararlanabileceğiniz ilk yardım bilgileri de Annelik ve Bebek Bakımı’nda.

Annelik ve Bebek Bakımı, tamamı denenmiş bilgileri açık, anlaşılır bir anlatımla vererek anne ve babaların çocuk büyütmedeki en iyi yardımcısı olmayı amaçlamaktadır.

Annelik ve Bebek Bakımı, gebelik dönemi ve sonrasındaki güzel yolculukta anne ve babaların yanından ayıramayacağı bir başucu kitabı. Gebelik döneminden 3 yaşına dek çocuğunuza ve kendinize bakmanın en güvenilir yolları Annelik ve Bebek Bakımı’nda!

Annelik ve Bebek Bakımı, 27 yıldır tüm dünyada anne ve babaların en güvenilir yardımcısı!

Annelik ve Bebek Bakımı’nın anne ve çocuk sağlığı yönünden olumlu katkılarının olacağı düşünülmektedir.

                                                                           –Anne ve Çocuk Sağlığı ve Aile Planlaması Genel Müdürlüğü

Bir Yorum Yaz

ABC Yayınları Annelik ve Bebek Bakımı

Yayınevi: ABC Yayınları
ISBN: 9789758923960

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(0)

Şu anki müşteri yorumları.

özet

  • Ürün Adı:ABC Yayınları Annelik ve Bebek Bakımı
  • By ABC Yayınları
  • Fiyat: 51,20 TL
  • Açıklama: Yayınevi: ABC Yayınları I SBN: 9789758923960
Path: > > > ABC Yayınları Annelik ve Bebek Bakımı

Son görüntülenen

QR kodu

Menü