kitap
%25

Bilge Köpek Yeni Evinde - Tudem Yayınları

Yeni ürün

Yayınevi: Tudem Yayınları
Yazar: Meg Rosoff
ISBN: 9786052851708
Sayfa: 128 Sayfa
Ebat: 
13 x 19 cm
Kağıt:
 1. Hamur
Kapak: Karton Kapak

Daha Fazla Detaylar

Sınırlı Özel İndirim

Liste Fiyatı:
22,00 TL

KitapBilgini Fiyatı:
16,50 TL

- +

Yayınevi: Tudem Yayınları

 
Daha Fazla Bilgi

Bilge Köpek Yeni Evinde - Tudem Yayınları

Hakkında;

"Köpek ömürlüktür, tatil eğlenceliği değil..." 

Anne Pişi, günün birinde annelikten istifa eder! Öyle ki, Pişi ailesinin evinde ne temiz çamaşır kalır, ne de bir tabak yemek pişer. Dağınıklık, evde bir sürüngen gibi dolaşmaya başlar. Ta ki, günün birinde, bilge köpek Merlin, Pişi ailesini barınakta görüp sahiplenene kadar. Kahramanımızın bu sorumsuz ve anlayışsız aile bireylerini yola getirecek çok çılgın planları vardır...

Yazar Meg Rosoff ve çizer Grace Easton'ın ortak imzasını taşıyan Bilge Köpek Yeni Evinde, Tudem’in, okumaya isteksiz ve okuma güçlüğü çeken çocuklar için özel olarak hazırladığı SEN de OKU koleksiyonundaki yerini alıyor!

Kelimelerle mücadele eden çocuklar, bilge köpek Merlin'in dahiyane fikirleri eşliğinde yeni ufuklara doğru koşarken, okuma sevgisi kazanıyor!


Kelimelerle mücadele eden çocuklar, SEN de OKU kokesiyonu ile okuma sevgisi kazanıyor!
 

Tudem’in, okumaya isteksiz ve okuma güçlüğü çeken çocuklar için özel olarak hazırladığı SEN de OKU koleksiyonu, kitapları eğlenceli kılan bir okuma deneyimi vadediyor.

SEN de OKU koleksiyonu, kitaplara mesafeli duran çocukların rahat okuyabilecekleri metinsel ve fiziksel özelliklere sahip, ilgilerini çekecek güncel konulara ve temalara değinen resimli kitaplardan oluşuyor.

Sade, kolay anlaşılır dili; okuma akışına yardımcı olması için özel olarak tasarlanmış yazı tipi; göz yorgunluğunu azaltıp, metnin rahat algılanmasını sağlayan hafif renklendirilmiş kalın kâğıdı ve rahat okumayı üst düzeye taşıması için harfler, satırlar, paragraflar arası geniş boşluk kullanımıyla fark yaratan SEN de OKU koleksiyonu, okumaya isteksiz ve okuma güçlüğü çeken çocukları kitapların renkli dünyasıyla buluşturuyor.

İlk okuma seviyesinden başlayarak kolaydan zora doğru aşama aşama ilerleyen bir okuma yelpazesi sunan SEN de OKU koleksiyonu, çocuklara okuma zevkini yaşatıp onları yetkin okur olma yolunda cesaretlendiriyor.

İlgi yaşı ve yıldızlarla belirtilen okuma seviyesi bilgileri sayesinde, çocuklarına uygun kitap seçiminde kararsız kalan ebeveynlere kılavuzluk edecek SEN de OKU koleksiyonu, her ay yeni kitaplarla zenginleşmeye ve büyümeye devam edecek!

Yaş Grubu;


3. Sınıf (8-9 Yaş), 4. Sınıf (9-10 Yaş), 5. Sınıf (10-11 Yaş), 6. Sınıf (11-12 Yaş)

Temalar;

Aile İlişkileriDuygularEv YaşamıHak ve ÖzgürlüklerHayvan Sevgisi
Örnek Sayfalar;Bir Yorum Yaz

Bilge Köpek Yeni Evinde - Tudem Yayınları

Yayınevi: Tudem Yayınları
Yazar: Meg Rosoff
ISBN: 9786052851708
Sayfa: 128 Sayfa
Ebat: 
13 x 19 cm
Kağıt:
 1. Hamur
Kapak: Karton Kapak

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(0)

Şu anki müşteri yorumları.

özet

  • Ürün Adı:Bilge Köpek Yeni Evinde - Tudem Yayınları
  • By Tudem Yayınları
  • Fiyat: 16,50 TL
  • Açıklama: Yayınevi: Tudem Yayınları Yazar: Meg Rosoff I SBN:  9786052851708 Sayfa:  128 Sayfa Ebat:  13 x 19 cm Kağıt:  1. Hamur Kapak: Karton Kapak
Path: > > > Bilge Köpek Yeni Evinde - Tudem Yayınları

Son görüntülenen

QR kodu

Menü