kitap
%25

Bitmeyen Gün - Tudem Yayınları

Yeni ürün

Yayınevi: Tudem Yayınları
Yazar: Annie Dalton
ISBN: 9786052851562
Sayfa: 88 Sayfa
Ebat: 
13 x 19 cm
Kağıt:
 1. Hamur
Kapak: Karton Kapak

Daha Fazla Detaylar

Sınırlı Özel İndirim

Liste Fiyatı:
17,00 TL

KitapBilgini Fiyatı:
12,75 TL

- +

Yayınevi: Tudem Yayınları

 
Daha Fazla Bilgi

Bitmeyen Gün - Tudem Yayınları

Hakkında;

Kuzey, her gün cuma gibi olsun istiyor. Bol yaramazlık ve ertesi gün tatil! Sonraki sabah uyanıyor ve takvime bakıyor: cuma. Sonraki sabah yine cuma… sonra yine… yine… Nasıl olur! Yine mi aynı gün? Acaba Kuzey, bu soruna bir çözüm bulabilecek mi? 

Annie Dalton'ın yazıp, Brett Hudson'ın resimlediği Bitmeyen Gün, Tudem’in, okumaya isteksiz ve okuma güçlüğü çeken çocuklar için özel olarak hazırladığı SEN de OKU koleksiyonundaki yerini alıyor!

Kelimelerle mücadele eden çocuklar, bitmek bilmeyen bir cuma gününün tadını çıkarmaya çalışırken, okuma sevgisi kazanıyor!


Kelimelerle mücadele eden çocuklar, SEN de OKU koleksiyonu ile okuma sevgisi kazanıyor!

Tudem’in, okumaya isteksiz ve okuma güçlüğü çeken çocuklar için özel olarak hazırladığı SEN de OKU koleksiyonu, kitapları eğlenceli kılan yepyeni bir okuma deneyimi vadediyor.

SEN de OKU koleksiyonu, kitaplara mesafeli duran çocukların rahat okuyabilecekleri metinsel ve fiziksel özelliklere sahip, ilgilerini çekecek güncel konulara ve temalara değinen resimli kitaplardan oluşuyor.

Sade, kolay anlaşılır dili; okuma akışına yardımcı olması için özel olarak tasarlanmış yazı tipi; göz yorgunluğunu azaltıp, metnin rahat algılanmasını sağlayan hafif renklendirilmiş, kalın kâğıdı ve rahat okumayı üst düzeye taşıması için harfler, satırlar, paragraflar arası geniş boşluk kullanımıyla fark yaratan SEN de OKU koleksiyonu, okumaya isteksiz ve okuma güçlüğü çeken çocukları kitapların renkli dünyasıyla buluşturuyor. 

İlk okuma seviyesinden başlayarak kolaydan zora doğru aşama aşama ilerleyen bir okuma yelpazesi sunan SEN de OKU koleksiyonu, çocuklara okuma zevkini yaşatıp onları yetkin okur olma yolunda cesaretlendiriyor.

İlgi yaşı ve yıldızlarla belirtilen okuma seviyesi bilgileri sayesinde, çocuklarına uygun kitap seçiminde kararsız kalan ebeveynlere kılavuzluk edecek SEN de OKU koleksiyonu, her ay yeni kitaplarla zenginleşmeye ve büyümeye devam edecek!

Yaş Grubu;


3. Sınıf (8-9 Yaş)4. Sınıf (9-10 Yaş)5. Sınıf (10-11 Yaş)6. Sınıf (11-12 Yaş)

Temalar;

Aile İlişkileriArkadaşlıkGizemKendini TanımaOkul Yaşamı

Kitap Rehberi;

Örnek Sayfalar;Bir Yorum Yaz

Bitmeyen Gün - Tudem Yayınları

Yayınevi: Tudem Yayınları
Yazar: Annie Dalton
ISBN: 9786052851562
Sayfa: 88 Sayfa
Ebat: 
13 x 19 cm
Kağıt:
 1. Hamur
Kapak: Karton Kapak

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(0)

Şu anki müşteri yorumları.

özet

  • Ürün Adı:Bitmeyen Gün - Tudem Yayınları
  • By Tudem Yayınları
  • Fiyat: 12,75 TL
  • Açıklama: Yayınevi: Tudem Yayınları Yazar: Annie Dalton I SBN:  9786052851562 Sayfa:  88 Sayfa Ebat:  13 x 19 cm Kağıt:  1. Hamur Kapak: Karton Kapak
Path: > > > Bitmeyen Gün - Tudem Yayınları

Son görüntülenen

QR kodu

Menü