kitap
%20

Black Widow Daima Kızıl Beta Kids

Yeni ürün

Yayınevi: Beta Kids 
YazarMargaret Stohl
ÇevirmenEmre Yavuz
ISBN: 9786053339380
Sayfa Sayısı: 440
Kitap Boyutları: 13 x 21 cm

Daha Fazla Detaylar

Sınırlı Özel İndirim

Liste Fiyatı:
38,00 TL

KitapBilgini Fiyatı:
30,40 TL

- +

Yayınevi: Beta Kids

 
Daha Fazla Bilgi

Marvel - Black Widow: Daima Kızıl - Beta Kids

NATASHA ROMANOFF, dünyanın en ölümcül suikastçilerinden biri. Küçük yaşlardan itibaren ölümcül savaş sanatları üzerine eğitim almaya başlayan Natasha’ya, Moskova’nın en ünlü ajan yetiştirme merkezi olan Kırmızı Oda’daki acımasız öğretmeni Ivan Somodorov, Black Widow [Kara Dul] adını taktı.
AVA ORLOVA, Brooklyn’de yaşayan sıradan bir genç olmak istiyordu ama hayatında olan bitenler, sıradan olmaktan çok uzaktı. Kayıp bir Rus kuantum fizikçisinin kızı olan Ava, bir zamanlar, acımasız askeri deneylere maruz kalmıştı. Daha sonra Black Widow tarafından kurtarıldı ve S.H.I.E.L.D. korumasına verildi. Ava, her zaman gizemli kurtarıcısıyla tekrar irtibata geçmeye çalıştı ama Black Widow, öyle pek ablalık yapabilecek biri değildi.
Ama artık her şey değişti.
Doğu Avrupa’nın her tarafından kayıp çocuk haberleri ve Red Room teknolojisinin kaçırıldığı söylentileri gelmeye başlayınca, Natasha, eski hocasının geri döndüğünden şüphelenmeye başladı ve onu durdurabilecek tek kişi, Ava Orlova’ydı. Geleceklerini tehdit eden bu deli adamı durdurabilmek için Natasha ve Ava, geçmişlerindeki gizemleri aydınlatmak zorundalar. Ava’nın rüyalarına giren siyah gözlü, kum saati dövmeli çocuk hakkındaki gerçeği, ancak bu şekilde ortaya çıkartabilecekler.

Bir Yorum Yaz

Black Widow Daima Kızıl Beta Kids

Yayınevi: Beta Kids 
YazarMargaret Stohl
ÇevirmenEmre Yavuz
ISBN: 9786053339380
Sayfa Sayısı: 440
Kitap Boyutları: 13 x 21 cm

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(0)

Şu anki müşteri yorumları.

özet

  • Ürün Adı:Black Widow Daima Kızıl Beta Kids
  • By Beta Kids
  • Fiyat: 30,40 TL
  • Açıklama: Yayınevi : Beta Kids  Yazar :  Margaret Stohl Çevirmen :  Emre Yavuz ISBN : 9786053339380 Sayfa Sayısı:  440 Kitap Boyutları : 13 x 21 cm
Path: > > > Black Widow Daima Kızıl Beta Kids

Son görüntülenen

QR kodu

Menü