kitap
%25

Boborildo Problemleri - Tudem Yayınları

Yeni ürün

Yayınevi: Tudem Yayınları
Yazar: Eva Furnari
ISBN: 9786052851456
Sayfa: 32 Sayfa
Ebat: 
13 x 19 cm
Kağıt:
 1. Hamur
Kapak: Karton Kapak

Daha Fazla Detaylar

Sınırlı Özel İndirim

Liste Fiyatı:
14,00 TL

KitapBilgini Fiyatı:
10,50 TL

- +

Yayınevi: Tudem Yayınları

 
Daha Fazla Bilgi

Boborildo Problemleri - Tudem Yayınları

Hakkında;

Şair Kısakulak ile Bay Mucittaş ve Ailesi isimli kitaplarından tanıdığımız ödüllü yazar ve çizer Eva Furnari yine matrak bir dünyadan sesleniyor.

Boborildo Problemleri’nde, kendilerine her daim problem çıkarmak ve ortalığı birbirine katmak gibi kötü huyları bulunan sevimli Boborildoların günlük yaşantılarından kesitler sunan ele avuca sığmaz bir öykü anlatılıyor.

7 yaş ve üzeri çocuklar, meraklı Boborildoların birbirinden komik problemlerine matematiksel ve mantıksal çözümler bulmaya çalışırken hem eğleniyor hem de zekâlarını ve hayal güçlerini geliştirme fırsatı yakalıyorlar.

Problem çözmek çocuk oyuncağı! Peki ya Boborildo Problemlerini çözmek? Pek çokları için fena halde akıl almaz, sıradışı ve karmaşıklar. Üstelik alabildiğine de komikler!..

Yalın çizgilerini mizahtan beslenen evrensel öykülerle buluşturan Eva Furnari, Boborildo Problemleri ile bu kez okurlarını hikâyenin bir parçası olmaya çağırıyor! Öyle ki; kitapseverler, yüzlerine yerleşen kocaman bir gülümsemeyle kendilerini Momofo, Dodomilo, Toberto ve diğer Boborildoların problemlerine çözüm üretmekten alıkoyamıyorlar. 

Özgün hikâyesi ve pastel tonlardaki resimleriyle dikkati çeken Boborildo Problemleri, bilim ve matematik gibi konulara değinen eğlenceli anlatımının yanı sıra okurlarına yönelttiği açık uçlu sorular sayesinde çocukların hayal güçlerini ve mantık yürütme becerilerini geliştirmeye katkı sağlıyor.

Yaş Grubu;


2. Sınıf (7-8 Yaş)3. Sınıf (8-9 Yaş)

Temalar;

Farklılıkların ZenginliğiHayal GücüMerak ve AraştırmaSorun ÇözmeYaratıcılık

Kitap Rehberi;

Örnek Sayfalar;Bir Yorum Yaz

Boborildo Problemleri - Tudem Yayınları

Yayınevi: Tudem Yayınları
Yazar: Eva Furnari
ISBN: 9786052851456
Sayfa: 32 Sayfa
Ebat: 
13 x 19 cm
Kağıt:
 1. Hamur
Kapak: Karton Kapak

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(0)

Şu anki müşteri yorumları.

özet

  • Ürün Adı:Boborildo Problemleri - Tudem Yayınları
  • By Tudem Yayınları
  • Fiyat: 10,50 TL
  • Açıklama: Yayınevi: Tudem Yayınları Yazar: Eva Furnari I SBN:  9786052851456 Sayfa:  32 Sayfa Ebat:  13 x 19 cm Kağıt:  1. Hamur Kapak: Karton Kapak
Path: > > > Boborildo Problemleri - Tudem Yayınları

Son görüntülenen

QR kodu

Menü