kitap
%20

Iron Man Düello Beta Kids

Yeni ürün

Yayınevi: Beta Kids 
YazarEoin Colfer
ÇevirmenEmre Yavuz
ISBN: 9786053339397
Sayfa Sayısı: 288
Kitap Boyutları: 13 x 21 cm

Daha Fazla Detaylar

Sınırlı Özel İndirim

Liste Fiyatı:
35,00 TL

KitapBilgini Fiyatı:
28,00 TL

- +

Yayınevi: Beta Kids

 
Daha Fazla Bilgi

Marvel - Iron Man: Düello - Beta Kids

Iron Man kostümü de dahil olmak üzere... üzerindeki her şeyi çıkartan Tony Stark, ne kadar yenilmez olabilir ki?

TONY STARK, dünya genelinde pek çok şekilde tanınır. Zengin bir iş adamı. Milyarder. Mucit. Dâhi. Ama hepsinden önemlisi, kırmızı-altın rengi zırhıyla bir süper kahraman ve yenilmez Iron Man olmasıyla nam salmıştır.

Tony’nin hayranlarının asıl bilmediği şey, çocukluğunda başına ne geldiği ve neden oyuncaklarını bir kenara bırakıp barışı ve düzeni sağlayacak silahlar icat etmeye yöneldiğidir. Parlak kostümünün altında, ne denli büyük acılar barındırdığını kimse bilmez. Ama gösteri devam etmek zorundadır. İnsanlar ondan her zaman güçlü, şık ve enerjik olmasını bekler ve onların” yüzünü asla kara çıkartmamalıdır.

Bir reklam kampanyasını yürütmek için, Dublin’deki uluslararası bir ekoloji toplantısına katılan Stark, İrlanda açıklarındaki küçük bir adada, bazı anormallikler olduğunu hisseder. Tony’nin yapay zekâsı Friday, bu konuyu araştırmaması için onu uyarır. Üzerinde sadece savaş zırhının çok hafif bir versiyonu olan parti kostümüyle böyle bir şeye girişmenin ne yeri ne de zamanıdır. Ama tez canlı Tony, bir şekilde oralarda dolanmaya başlar ve asıl parti de işte o zaman başlar. Bu, hiç de alışkın olduğu tarzda bir parti değildir.

Artemis Fowl’un çok satan yazarının kaleminden çıkan bu nefes kesici macerada, Tony Stark’ın iç ve dış şeytanlarıyla savaşmasına tanık olacaksınız.

Bir Yorum Yaz

Iron Man Düello Beta Kids

Yayınevi: Beta Kids 
YazarEoin Colfer
ÇevirmenEmre Yavuz
ISBN: 9786053339397
Sayfa Sayısı: 288
Kitap Boyutları: 13 x 21 cm

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(0)

Şu anki müşteri yorumları.

özet

  • Ürün Adı:Iron Man Düello Beta Kids
  • By Beta Kids
  • Fiyat: 28,00 TL
  • Açıklama: Yayınevi : Beta Kids  Yazar :  Eoin Colfer Çevirmen :  Emre Yavuz ISBN : 9786053339397 Sayfa Sayısı:  288 Kitap Boyutları : 13 x 21 cm
Path: > > > Iron Man Düello Beta Kids

Son görüntülenen

QR kodu

Menü