Kış Tatil Kitapları


Kış Tatili Kitapları

Kış tatiline girilmesi ile birlikte, ilkokul öğrencileri ilk dönemin yorgunluğunu ve yoğunluğunu atlatmak için fırsat yakalarlar. Uzun bir dönemin ardından karnelerin alınması ile birlikte, kimisi notlarından memnun olur, kimisi de notlarından çok memnun olmaz. Ancak tüm bunların ötesinde kış tatili kitapları ile sömestr dönemini verimli geçirmek büyük önem arz eder. Nitekim sömestr tatil kitabı çeşitleri, yarıyıl tatili boyunca öğrencilerin okul atmosferinden tam olarak kopmasının önüne geçer ve böylelikle ikinci döneme daha motive olarak başlamalarına yardımcı olur. Bununla birlikte kış tatili kitapları, notlarından memnun olan öğrencilerin halihazırdaki bildiklerini tazelemesine ve hatta üzerine katarak ikinci dönemde daha başarılı olmasına katkıda bulunur. Notlarından memnun olmayan öğrencilerin ise, eksiklerini kapamasına ve ikinci dönemi daha verimli geçirmelerine yardımcı olur. Dolayısıyla yarıyıl tatili kitapları tüm öğrencilerin ikinci döneme hazırlanmaları açısından önemlidirler.

Yarıyıl Tatil Kitabı Çeşitleri

Bu kategori altında 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf ve 4. sınıf olmak üzere ilkokul öğrencilerine yönelik yarıyıl tatil kitabı çeşitlerini ve setlerini bir araya topladık. Birinci sınıftan dördüncü sınıfa kadar tüm öğrencilere yönelik sunduğumuz bu kitaplar, farklı zevklere ve ihtiyaçlara hitap etmektedir. En iyi yayınevlerinden bir araya getirdiğimiz kış tatili kitapları arasında Başat, Damla ve Öğretmen Evde gibi yayınevlerine ait kitaplar bulunmaktadır.

Kış Tatil Kitabı Fiyatları

İndirimli ve ucuz kış tatil kitabı satın almak isteyen öğretmenler ve öğrenciler için, kış tatili kitabı çeşitlerimizi uygun fiyatları ile sizlerle buluşturuyoruz. Toptan kış tatili kitapları satın almak isteyenler için ise, halihazırda sunduğumuz indirimlere ek fırsatlar da sunmaktayız. Minimum 10 adet olmak üzere toplu kış tatil kitabı satın alanlar, söz konusu ekstra indirimlerimizden faydalanabilirler. Hemen çocuklar için kış tatil kitabı çeşitlerimize göz atmaya başlayabilir, beğendiklerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde Kitap Bilgini üzerinden satın alabilirsiniz.

Filtreleme kriteri
Kategoriler
Fiyat
Yayınevi
Filtre
Listeye Eklendi