kitap
%20

Koza Yayınları 3. Sınıf Let's Start English

Yeni ürün

Yazar: Komisyon
ISBN: 9786051454016
Sayfa: 304
Kapak: Karton
Ebat :
 19 x 27 cm
Baskı: Renkli ve Resimli
Kağıt: 1.Hamur

Daha Fazla Detaylar

Sınırlı Özel İndirim

Liste Fiyatı:
25,00 TL

KitapBilgini Fiyatı:
20,00 TL

- +

Yayınevi: Koza Yayınları

 
Daha Fazla Bilgi

Koza Yayınları 3. Sınıf Let's Start English

2018 yılında yayımlanan İngilizce dersi öğretim programına uygun olarak hazırlanan KOZA LET’S START ENGLISH 3’te öğrenmede bireysel farklılıkları dikkate alan, öğrencinin bireysel özelliklerini ön plana çıkaran bir yaklaşım gözetildi.

KOZA LET’S START ENGLISH 3 kitabında; İngilizce öğrenimini pekiştirecek zevkli ve bilgilendirici etkinliklere, konu anlatımlarına; ayrıntılı Türkçe açıklamalı dil bilgisi kurallarına, bu kuralları ve öğrencinin öğrendiklerini pekiştirecek çalışmalara; her ünitede öğrenilen kelime gruplarını eğlenceli ve öğretici şekilde işleyen, bireysel farklılıklar dikkate alan etkinliklere yer verildi.

KOZA LET’S START ENGLISH 3 
hazırlanırken;

*Okullarda farklı ders kitaplarının okutulduğu göz önünde tutuldu,bu kitabın her öğrencinin yararlanabileceği, derse yardımcı bir kaynak olmasına özen gösterildi.

*Konu anlatımlarının MEB ders kitaplarıyla uyumlu ve öğrencinin bilgi ihtiyacını giderici nitelikte olmasına dikkat edildi.

*Konu anlatımı ve etkinliklerde amaca uygun, eğitsel içerikli bolca görsel kullanıldı.

*Konu anlatımlarının hemen arkasından çözümlü testlere yer verildi.

*Kitapta boşluk doldurma, eşleştirme, doğru – yanlış, bulmaca vb. farklı ölçme değerlendirme tekniklerinden de yararlanıldı.

KOZA LET’S START ENGLISH 3, öğrencilerin İngilizce ders programında belirtilen kazanımları edinmelerini sağlaması, okulda öğrendiklerini pekiştirmesi; anlama, analiz-sentez yapabilmeleri ve kısa sürede bilgi ve beceri kazanmalarını sağlaması; gelecekte girecekleri sınavlara hazırlanmalarına yardımcı olması vb. amaçlanarak hazırlandı.

Öğretmenin dersi daha iyi ve kolay işleyebilmesi ve öğrencinin yabancı dilde dinleme ve dinlediğini anlama becerilerinin gelişmesine yardımcı olabilmek, sözcüklerin telaffuzunu doğru öğrenmelerini sağlamak için de KOZA LET’S START ENGLISH 3 akıllı tahtaya uyumlu etkileşimli uygulamalarla sunulmaktadır. Her ünite için konu anlatımı içeren videolara, ünite konularıyla ilgili şarkılara ve derste öğrencinin öğrendiklerini pekiştirme şansı olacağı etkileşimli çalışmalara yer verildi. 

Bir Yorum Yaz

Koza Yayınları 3. Sınıf Let's Start English

Yazar: Komisyon
ISBN: 9786051454016
Sayfa: 304
Kapak: Karton
Ebat :
 19 x 27 cm
Baskı: Renkli ve Resimli
Kağıt: 1.Hamur

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(0)

Şu anki müşteri yorumları.

özet

  • Ürün Adı:Koza Yayınları 3. Sınıf Let's Start English
  • By Koza Yayınları
  • Fiyat: 20,00 TL
  • Açıklama: Yazar:  Komisyon ISBN: 9786051454016 Sayfa : 304 Kapak:   Karton Ebat :  19 x 27   cm Baskı:   Renkli ve Resimli Kağıt:   1.Hamur
Path: > > > > Koza Yayınları 3. Sınıf Let's Start English

Son görüntülenen

QR kodu

Menü