kitap
%20

Koza Karaca Yayınları 1.Sınıf Karaca Eğitim Setim (2. Dönem)

Yeni ürün

Yazar: Komisyon
ISBN: 9786051902043
Kapak: Karton
Ebat :
19 x 27 cm
Baskı: Renkli ve Resimli
Kağıt: 1.Hamur

Daha Fazla Detaylar

Sınırlı Özel İndirim

Liste Fiyatı:
42,50 TL

KitapBilgini Fiyatı:
34,00 TL

- +

Yayınevi: Koza Yayınları

 
Daha Fazla Bilgi

Koza Karaca Yayınları 1.Sınıf Karaca Eğitim Setim (2. Dönem)

Okuma yazmayı öğrenen 1. sınıflar 2. Dönem için yepyeni bir ürün olan Karaca Eğitim Setim,"Karaca Tüm Dersler Soru Bankam 1, Etkinlikli Soru Bankası Türkçe 1, Etkinlikli Soru Bankası Matematik 1” adlı üç kitaptan oluşmaktadır.

İlkokul 1. sınıfların değişen yeni ders programları dikkate alınıp çek-kopar olarak hazırlanan Karaca Eğitim Setim kitaplarında tüm derslere (Türkçe, matematik, hayat bilgisi) ait kazanımların değerlendirildiği, yeni müfredat ve ölçme değerlendirme anlayışına uygun, öğrenci merkezli ve yapılandırıcı yüzlerce soru yer almaktadır. Her soru bir ya da birden çok kazanımla birebir ilişkilidir. Soruların hazırlanış ve düzenleniş biçimiyle, öğrencilerin olgu ve olaylara başka açılardan bakmalarına, gerekli durumlarda bireysel farklılıklarını yansıtmalarına olanak sağlayan ve çeşitli ölçme değerlendirme tekniklerine yer verildi. Her test 2 sayfa hâlinde ve çek-kopar özelliğindedir. Her testin başlangıcında o testin hangi kazanımla ilgili olduğunu gösteren kodlar bulunmaktadır.

Kazanım kazanım olarak hazırlananKaraca Etkinlikli Soru Bankası kitaplarında yer alan her çalışma yaprağının ön yüzünde kazanımlara uygun doğru-yanlış, boşluk doldurma, eşleştirme, kavram haritasını tamamlama, grafik düzenleme, bulmaca vb. çeşitli ölçme değerlendirme tekniklerine; arka yüzünde ise çoktan seçmeli sorulara yer verildi.

Testlere ait kazanım dağılım tabloları ve doğru cevaplar kitapların kapak içlerinde sunuldu.

Bir Yorum Yaz

Koza Karaca Yayınları 1.Sınıf Karaca Eğitim Setim (2. Dönem)

Yazar: Komisyon
ISBN: 9786051902043
Kapak: Karton
Ebat :
19 x 27 cm
Baskı: Renkli ve Resimli
Kağıt: 1.Hamur

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(0)

Şu anki müşteri yorumları.

özet

  • Ürün Adı:Koza Karaca Yayınları 1.Sınıf Karaca Eğitim Setim (2. Dönem)
  • By Koza Yayınları
  • Fiyat: 34,00 TL
  • Açıklama: Yazar:  Komisyon ISBN: 9786051902043 Kapak:   Karton Ebat : 19  x 27  cm Baskı:   Renkli ve Resimli Kağıt:   1.Hamur
Path: > > > Koza Karaca Yayınları 1.Sınıf Karaca Eğitim Setim (2. Dönem)

Son görüntülenen

Menü