kitap
%37

ODTÜ "Söyle Bana Neden" Serisi (10 Kitap)

Yeni ürün

Yayınevi: ODTÜ Yayınları
Yazar : Komisyon
ISBN: 2789788610980
Sayfa: 10 Kitap
Kağıt: 1.Hamur
Baskı: Renkli ve Resimli

Daha Fazla Detaylar

Sınırlı Özel İndirim

Liste Fiyatı:
183,00 TL

KitapBilgini Fiyatı:
115,29 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

Yayınevi: ODTÜ Yayınları

 
Daha Fazla Bilgi

ODTÜ Yayınları "Söyle Bana Neden" Serisi (10 Kitap)

Toplam 10 kitaptan oluşan bu setimiz 8 + yaş grubu çocuklar için hazırlanmış olup çocukların eğlenceli bir şekilde bilimle ilgilenmesini ve merak duygusunu aktive ederek etraflarında gerçekleşen olaylara farklı açılardan bakmalarını sağlamayı amaçlamıştır.

1-YANARDAĞLAR

Deniz tabanındaki bacalardan, soğuyan magmanın oluşturduğu adalara kadar, yanardağlar hakkında bilmek istediğiniz her şey…

2-BİTKİLER 

Bitkiler ve yaşamımızdaki önemi ile ilgili pek çok merak uyandırıcı sorunun yanıtı, çocukların anlayabileceği, eğlenceli bir dille bu kitapta anlatılıyor.

3-DENİZLER VE OKYANUSLAR

Denizler ve okyanuslar neden önemlidir? Denizler olmasa yaşam olur muydu? Çocuklar, denizler ve okyanuslar hakkında merak ettiği her şeyi bu kitapta bulabilecekler.

4-TARİH ÖNCESİ İNSANLARI

Biz hep böyle miydik? Uygar insana nasıl ulaştık? Çocukların, geçmişimize ilişkin kafalarında oluşabilecek soruların cevapları en eğlenceli biçimde bu kitapta yer alıyor.

5-ESKİ BÜYÜK UYGARLIKLAR

Sümerler, Mısırlılar, Yunanlar ve Romalılar… Tüm bu eski uygarlıkların nasıl bir yaşam sürdürdüklerini ve neler icat ettiklerini bu kitapta bulacaksınız.

6-ULAŞIM ARAÇLARI

Hayvanların sırtında seyahat etmekten uçaklarla uçmaya, hatta uzay yolculuklarına değin ulaşımla ilgili merak ettiğiniz her şey bu kitapta…

7-SU

Suyun öneminin yeterince farkında mıyız? Su olmadan yaşam olur muydu? Çocuklarımızın su hakkında bilmek isteyeceği herşey bu kitapta.

8-EVREN

Evreni ne kadar tanıyoruz? Ne kadarını gözlüyoruz? Çocukların evren ve Güneş sistemimiz hakkındaki meraklarını gidermek için harika bir el kitabı. Küçük bilim insanlarımız buna bayılacak!

9-HAVA

Havanın var olduğunu nasıl biliyoruz? Onu değiştirebilir miyiz? Çocukların atmosfer, yıldırımlar, mevsimler hakkında merak ettiği her şey bu kitapta var. Küçük bilim insanları bu kitabı çok sevecek.

10-VÜCUDUMUZ

Merak ettiğin her şeyi bu kitapta bulacaksın. Eğlenirken öğren, öğrenirken eğlen!

Bir Yorum Yaz

ODTÜ "Söyle Bana Neden" Serisi (10 Kitap)

Yayınevi: ODTÜ Yayınları
Yazar : Komisyon
ISBN: 2789788610980
Sayfa: 10 Kitap
Kağıt: 1.Hamur
Baskı: Renkli ve Resimli

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(0)

Şu anki müşteri yorumları.

özet

  • Ürün Adı:ODTÜ "Söyle Bana Neden" Serisi (10 Kitap)
  • By ODTÜ Yayınları
  • Fiyat: 115,29 TL
  • Açıklama: Yayınevi: ODTÜ Yayınları Yazar : Komisyon ISBN: 2789788610980 Sayfa : 10 Kitap Kağıt : 1.Hamur Baskı : Renkli ve Resimli
Path: > > > ODTÜ "Söyle Bana Neden" Serisi (10 Kitap)

Son görüntülenen

QR kodu

Menü