kitap
%27

Okyanus Yayınları Limit Türev Soru Bankası

Yeni ürün

Yayınevi: Okyanus Yayınları
Yazar: Ferhat Altun
ISBN9786057832931
Kapak: Karton Kapak
Ebat: 19,5 X 27,5
Kağıt: 1. Hamur

Daha Fazla Detaylar

Sınırlı Özel İndirim

Liste Fiyatı:
32,50 TL

KitapBilgini Fiyatı:
23,73 TL

- +

Yayınevi: Okyanus Yayınları

 
Daha Fazla Bilgi

Okyanus Yayınları Konu Modelleri ve Açıklamalı Çözümlerlerle Limit - Türev Soru Bankası 


→ Hedefi yüksek olan kaliteli sorulardan korkmamalı ve çalışmaya erken başlamalıdır. Elindeki kitap senin temel ve akademik bilgi altyapını güçlendirecek biçimde hazırlandı. 9. Sınıf Master Matematik kitabını hazırlarken hedefimiz bunu sağlamaktı.
→ Son yıllarda ÖSYM temel ve akademik bilgi seviyesini ölçmenin ötesinde, yorum kabiliyetini oldukça zorlayan soru tarzlarını kullanmaya başladı. Birkaç yıl öncesine kadar belirli soru kalıplarını ezberlemek büyük ölçüde öğrenciye yetiyorken, artık okuduğunu doğru anlayıp yorum yapabilme ve akıl yürütme kabiliyeti ön plana çıktı. Bu nedenle artık klasik soruların yanında yeni tarz sorulara da yer veren kitaplarla çalışman gerektiği ortada.
Fen lisesi kazanımlarını içeren sorular ayrı birer sayfa halinde ünite sonlarına alındı. Bu kitap seni gereksiz yere yormadan, hiçbir gereksiz kazanımı sana yük yapmadan ve tam motivasyonla devam edebileceğin şekilde hazırlandı.
→  Limit Türev Soru Bankası kitabında yeni nesil soruları, yorum kabiliyetini sonuna kadar kullandırmayı hedefleyerek harmanladık.

→ Bilgi altyapının sağlamlığını test ederek, öğretici ve eksik giderici sorularla güçlendirmek için çalıştık. Özgün ve fark oluşturan Master kalitesine uygun sorular hazırladık. Soruları zevkle çözmeni ve çözümlerden aldığın hazzın sürekli artmasını diliyoruz.

Bir Yorum Yaz

Okyanus Yayınları Limit Türev Soru Bankası

Yayınevi: Okyanus Yayınları
Yazar: Ferhat Altun
ISBN9786057832931
Kapak: Karton Kapak
Ebat: 19,5 X 27,5
Kağıt: 1. Hamur

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(0)

Şu anki müşteri yorumları.

özet

  • Ürün Adı:Okyanus Yayınları Limit Türev Soru Bankası
  • By Okyanus Yayınları
  • Fiyat: 23,73 TL
  • Açıklama: Yayınevi : Okyanus Yayınları Yazar : Ferhat Altun ISBN :  9786057832931 Kapak : Karton Kapak Ebat : 19,5 X 27,5 Kağıt : 1. Hamur
Path: > > > > Okyanus Yayınları Limit Türev Soru Bankası

Son görüntülenen

QR kodu

Menü