Tatil Kitapları

Yarıyıl ve Yaz Tatili Kitapları

Tatil Kitapları

Uzun dönemli olan tatillerin, öğrencilerin vakitlerini tamamen kendilerini ayırabilmelerini sağlayan dönemlerdir. Çocuklar bir yandan dinlenir, bir yandan da hem aileleriyle hem de arkadaşlarıyla daha çok vakit geçirme şansı elde ederler. Ancak bununla birlikte bu uzun tatil dönemlerinde çocukların derslerden ve okul atmosferinden de kopmamaları gerekmektedir. Bu noktada çocuklar için tatil kitapları kurtarıcı rol üstlenir. Nitekim tatil kitapları, çocukların hem keyifli vakit geçirmesini sağlar hem de yıl boyunca öğrendiklerini pekiştirip üzerine yeni bilgiler eklemesine yardımcı olur. Siz de veli olarak, tatil kitap çeşitleri ile çocuğunuzun yaz dönemini verimli ve yeni bilgiler öğrenerek geçirmesine yardımcı olabilirsiniz.

Çocuklar İçin Tatil Kitabı Çeşitleri

Tatil kitapları satın almak isteyen öğrenciler ve öğretmenler için, farklı sınıflara yönelik tatil kitabı çeşitlerini bu kategori altında topladık. Öğrencilerin tatil boyunca kendilerini geliştirebilmesi gözetilerek hazırlanan bu tatil kitap ve yardımcı kaynakları, farklı yeteneklere ve zevklere hitap edecek çeşitliliktedir. Birçok farklı yayınevinden indirimli ve ucuz tatil kitaplarını bir araya getirdiğimiz bu kategoride, istediğiniz tatil kitabına daha hızlı ulaşabilmek adına filtreleme seçeneklerini kullanabilirsiniz. Kategori altında 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf tatil kitapları başta olmak üzere, 8. sınıfa kadar tatil kitap setleri bulabilirsiniz.

Kampanyalı ve İndirimli Tatil Kitapları

Ucuz ve indirimli tatil kitapları satın almak isteyenler için, uygun fiyatların yanı sıra ek kampanyalar da sunuyoruz. Minimum 10 adet olmak üzere toptan tatil kitabı satın alımlarına özel olarak ek indirimler sunuyoruz. Farklı sınıflara ve seviyelere hitap edecek çeşitlilikteki tatil kitap çeşitlerine hızlı bir şekilde göz atmaya başlayabilirsiniz. Size uygun olduğunu düşündüğünüz tatil kitaplarını uygun fiyatı ile kitap bilgini üzerinden satın alabilirsiniz.

Filtreleme kriteri
Kategoriler
Fiyat
Yayınevi
Filtre
Listeye Eklendi