kitap
%25

Akıl Fikir Kitabım - Tudem Yayınları

Yeni ürün

Yayınevi: Tudem Yayınları
Yazar: Aygül Bahar Yılmaz
ISBN: 9786052851883
Sayfa: 120 Sayfa
Ebat: 
17 x 24 cm
Kağıt:
 1. Hamur
Kapak: Karton Kapak

Daha Fazla Detaylar

Sınırlı Özel İndirim

Liste Fiyatı:
30,00 TL

KitapBilgini Fiyatı:
22,50 TL

- +

Yayınevi: Tudem Yayınları

 
Daha Fazla Bilgi

Akıl Fikir Kitabım - Tudem Yayınları

Hakkında;

Aygül Bahar Yılmaz’ın yazıp Güneş Bloedorn’un resimlediği Akıl Fikir Kitabım, çocukların yaratıcılığını geliştirip onları sürekli yeni şeyler üretmeye teşvik eden, etkileşimli bir başvuru kaynağı.

Her sayfası ayrı bir keşif ve farklı bir deneyim sunan bu etkinlik kitabı, merak duygusunu tetikleyici yönergeleriyle 8 yaş ve üzeri okurlarının hayal güçlerini zenginleştiriyor, bakış açılarını çeşitlendiriyor.

Özgün içeriğiyle fark yaratan Akıl Fikir Kitabım, bilimden sanata, tarihten teknolojiye onlarca farklı konu üzerine; düşünmeye, araştırmaya, tasarlamaya, yazmaya, çizmeye ve hatta karalamaya davet ediyor.

İnsanların konuşamadığı ve her şeyi beden diliyle anlatmaya çalıştıkları bir ortamda mutlu olduğunu hangi hareketlerle ifade edersin? Bir mucize oldu ve bir resmin içinde yaşamaya başladın. Resmin içindeyken neler hissedersin? Peki, gelecek yılki kendine bir mektup yazmanı istesek, hayallerine ve amaçlarına ulaşmak için ne tavsiye edersin?

Yaratıcı düşünme etkinlikleriyle dolup taşan Akıl Fikir Kitabım, müzik aleti icat etmekten, Mars’ta araştırma gezisi yapmaya uzanan seçkisiyle çocukların ilgi alanlarına seslenen zengin bir içerik sunuyor. Evde, okulda, parkta, otobüste, plajda, kısacası her yerde ve her çantada yer edinecek bu eğlenceli kitap, hayal gücünün sınırlarını zorlamaya çağırıyor. 

Gerek bireysel olarak gerekse sınıf ortamında çocukların keyifli ve nitelikli zaman geçirmelerine olanak sağlayan Akıl Fikir Kitabım, empati kurma, başkalarıyla işbirliği yapma gibi olumlu kazanımları pekiştiriyor.

Temalar;

Bilim ve Teknoloji, Eleştirel Düşünme, Güzel Sanatlar, Merak ve Araştırma, Yaratıcılık

Yaş Grubu;

3. Sınıf (8-9 Yaş), 4. Sınıf (9-10 Yaş), 5. Sınıf (10-11 Yaş), 6. Sınıf (11-12 Yaş)

Kitap Rehberi;

Örnek Sayfalar;Bir Yorum Yaz

Akıl Fikir Kitabım - Tudem Yayınları

Yayınevi: Tudem Yayınları
Yazar: Aygül Bahar Yılmaz
ISBN: 9786052851883
Sayfa: 120 Sayfa
Ebat: 
17 x 24 cm
Kağıt:
 1. Hamur
Kapak: Karton Kapak

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(0)

Şu anki müşteri yorumları.

özet

  • Ürün Adı:Akıl Fikir Kitabım - Tudem Yayınları
  • By Tudem Yayınları
  • Fiyat: 22,50 TL
  • Açıklama: Yayınevi: Tudem Yayınları Yazar: Aygül Bahar Yılmaz I SBN:  9786052851883 Sayfa:  120 Sayfa Ebat:  17 x 24 cm Kağıt:  1. Hamur Kapak: Karton Kapak
Path: > > > Akıl Fikir Kitabım - Tudem Yayınları

Son görüntülenen

QR kodu

Menü