Yaz Tatil Kitapları


Yaz Tatil Kitapları

Yaz tatilinin yaklaşması ile birlikte hem tatilin hem de güzel havaların yarattığı atmosferle öğrencilerin içi kıpır kıpır olur. Uzun ve yorucu ve eğitim-öğretim yılının ve elde ettiği başarıların ardından dinlenmek en büyük haklarıdır. Bununla birlikte uzun süren yaz tatili boyunca derslerle hiç ilgilenmemek, öğrencinin bir sonraki eğitim yılını olumsuz yönde etkileyebilir. Bu noktada yaz tatil kitapları, yaz tatil kitap setlerinin ve hikayelerinin önemi ortaya çıkar. Belli bir dinlenme döneminin ardından yaz tatili kitapları ile ilgilenmeye başlamak öğrencilere büyük faydalar sunar. Nitekim yaz tatil kitabı çeşitleri sayesinde öğrenciler hem tüm yıl öğrendiklerinin tekrarını yapma fırsatı elde ederler hem de gelecek yıla yönelik hazırlıklar yapma şansı elde ederler. Öte yandan uzun bir yaz tatilinin ardından yeni eğitim yılı için yaşanan motivasyon eksikliğinin de önüne geçilmiş olunur.

Yaz Tatil Kitabı Çeşitleri

Bu kategori altında sunduğumuz yaz tatil seti ve kitapları, her öğrencinin ilgi alanlarına ve ihtiyaçlarına yönelik olacak çeşitliliktedir. Bir sonraki sınıfa hazırlık niteliğindeki bu kitaplar arasında; 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıftan 8. sınıfa kadar yaz tatili kitapları bulunmaktadır. En iyi yayınevlerine ait kitapları bir araya getirdiğimiz bu kategoride, ilköğretim öğrencileri için Dört Renk, Öğretmen Evde, Çankaya ve Damla Yayınları gibi yayınevleri bulunmaktadır. Aradığınız spesifik bir yaz tatil kitabı olması halinde, filtrelemeler aracılığıyla istediğiniz kitaba hızlıca ulaşabilirsiniz.

Yaz Tatil Kitabı Fiyatları

Birinci sınıftan sekizinci sınıfa kadar sunduğumuz yaz tatili ders kitapları, uygun fiyatları ile dikkat çekiyor. Üstelik sizler için sunduğumuz indirimli ve ucuz yaz tatil kitapları, toplu satın alımlara özel olarak ekstra indirim ve fırsatlarla sunuluyor. Minimum 10 adet olmak üzere yaz tatil kitabı satın alanlar, halihazırdaki indirimlere sunulan ek fırsatlardan yararlanabilirler. Hemen yaz tatili için kitap çeşitlerimize göz atmaya başlayabilir; çocuğunuz için uygun olan kitapları hızlı ve güvenilir bir şekilde Kitap Bilgini üzerinden satın alabilirsiniz.

Filtreleme kriteri
Kategoriler
Fiyat
Yayınevi
Filtre
Listeye Eklendi