TARİHÇEMİZ

Türkiye nin en büyük ve ünlü yayınevleri  ile müşterilerimize kalite keyfini yaşatırken;

Firmamız 1972 yılında kuruldu. Güçlü temelleri üzerine oturttuğu tecrübe ve birikimleriyle 40 yılı aşkın süredir, durmadan gelişti. Firmamız büyüdükçe, kurumsal hedeflerimiz de büyüdü.

 

HİZMET POLİTİKAMIZ

 

* Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini zamanında ve en uygun şekilde karşılamak, sürekli gelişimi ilke olarak benimsemek,

* Ekonomik, hızlı ve güvenilir hizmet sunmak,

* Hizmet kalitesi konusunda istikrarlı bir başarı çizgisi elde etmek, firma bünyesinde sürekli bir gelişim sağlayabilmek,

*Çalışmalarımızın değişen şartlara ve gelişen teknolojiye paralel olarak, kalite yönetim sistemine uygun, verimli ve etkin yürütülmesini sağlamak

 

GÜVENLİK POLİTİKAMIZ

128 bit SSL Sertifikası ile en ufak hataya yer vermeyen sistemimiz, müşterilerimizin kişisel bilgilerini asla görmez ve kayıt etmez. Kredi Kartı ile yapılan alışverişlerde müşterimiz kişisel bilgilerini girmeye başladığında sistem otomatik olarak yerini banka yazılımına bırakır.

Sanal Pos başvurularında şirket Türkiye çapında güvenlik kontrolünden geçirilmekte ve en küçük ayrıntılar dahi göz ardı edilmemektedir. Tüm bu soruşturma süreci tamamlandıktan sonra sistemin güvenirliliği test edilir ve son aşamada alınan onay sonrasında sanal pos kurumu tamamlanır.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

 

E-ticaret sektöründe satış öncesi ve satış sonrası maksimum hizmet vermek, müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda çözümler oluşturarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, kalite politikamızın temel unsurlarını oluşturmaktadır. Bu unsurlar doğrultusundaki faaliyetlerimiz ile Türkiye'de internet üzerinden alışverişin güvenlik ve hizmet standartlarının yükseltilmesine katkı sağlanması amaçlanmaktadır.

Müşterilerimize ekonomik fiyatlarla, hızlı ve güvenilir hizmet verme prensipleri içerisinde; beklentilerini en uygun şekilde karşılamak; çalışanlarımızın sosyal güvenliğini üst düzeyde sağlayarak, katılımcı, çağdaş, teknolojik ve modern yönetim ilkeleri ile çalışmalarımızı sürdürmek, temel ilkelerimizdir

 

e-ticaret üzerinden alışveriş yapmak günümüzde hepimizin günlük yaşamını kolaylaştıran ve çok sayıda avantajının bulunduğu bir sektör haline dönüşmüştür.

Birleşik kitap dağıtım olarak bizlerde İSTANBUL MERKEZLİ kurmuş olduğumuz ‘’www.kitapbilgini.com’’ öğretmen online toptan tedarik sitesi okul öncesinden üniversiteye kadar bir çok seçkin eğitim ürünleriyle tüm öğretmen ve velilerimizin kolaylıkla alışveriş yapabileceği online alışveriş sitemizi açmış bulunmaktayız.

Online alışveriş sitemizde gerçek bir kitapçıda dolaşır gibi dolaşılabilir en güncel ve en uygun kitapları sitemizde bulabilir ve sepetinize rahatça ekleyebilirsiniz.Sepetinize eklediğiniz ürünleri www.kitapbilgini.com güvencesiyle ister banka havalesi ile ister kredi kartı ile isterseniz kapıda ödeme seçeneği ile ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Listeye Eklendi