kitap
%20

KRC Publishing 6. Sınıf Go For It! - Grade 6 Set (4 Kitap)

Yeni ürün

Yazar: Komisyon
ISBN9786051901633
Kapak: Karton
Ebat :
 19 x 27 cm
Baskı: Renkli ve Resimli
Kağıt: 1.Hamur

Daha Fazla Detaylar

Sınırlı Özel İndirim

Liste Fiyatı:
105,00 TL

KitapBilgini Fiyatı:
84,00 TL

- +

Yayınevi: Koza Yayınları

 
Daha Fazla Bilgi

KRC Publishing 6. Sınıf Go For It! - Grade 6 Set (4 Kitap)

KRC Publishing ailesi olarak, yeni MEB İngilizce Dersi Öğretim programına uyumlu olarak hazırlanan "GoForIt!” setlerimizi siz öğretmen ve öğrencilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Ortaokul öğrencileri için hazırlanan"GoForIt!” setlerinin kapsam geçerliliği bu yıl okullarda okutulacak kitaplarla birebir uyumludur. Öğrencilerimizi sıkmadan, İngilizce ile ne kadar çok iç içe tutarsak ilgilerinin o denli artacağı düşüncesi ile hazırladığımız "GoForIt!” setleri 4 kitaptan oluşmaktadır. GoForIt! Grade 6 seti, Master Book / ana ders kitabı (sözlük bölümü bu kitaba ekli), Workbook / çalışma kitabı, Test Book / soru bankası-test kitabı, Homework Booklet / ödev kitabı olmak üzere dört farklı kitabı içermektedir.

Öğretmenlerimiz GoForIt!setleri ile hem ders içi konu anlatımları ve aktiviteleriyle hem ders dışı ödevlendirmelerle öğrencilerin İngilizce ile daha çok vakit geçirmelerini sağlayacaklardır.

"GO FOR IT! – MASTER BOOK6”, ders içinde kaynak kitap olarak kullanılabilecek bir kurgu ile ders programı ve kazanımlar dikkate alınarak hazırlandı. Öğrenci merkezli bir öğrenme hedeflendi. Her kazanımla ilgili Türkçe konu anlatımı, Vocabulary, Grammar, Reading, test, özgün sınav gibi bol etkinlikli alıştırmalara; kelime ve kazanımlara yönelik aktivitelere yer verildi.

Konu anlatımlarının arkasından gelen mekanik etkinlikleri sayesinde öğrencilerin derse katılımını artıracak, öğrenme becerilerine katkıda bulunacaktır. Kazanım temelli hazırlanan, özgün sorulardan oluşan testler sayesinde öğrencilerin kelime ve anlam bilgilerini ölçmeye imkân sağlayacaktır.

Master Book, boyutları, özel tasarım ve görselleri ile alanda fark yaratacak niteliktedir.

"GO FOR IT! – WORKBOOK 6”, "Master Book” ile paralel hazırlanmış bir yardımcı kitaptır. Ana kitapta verilen kazanım bazlı konu ve kelimeleri pekiştirmek amacı ile sınıf içinde "feedback” olanağı sağlayacaktır.

"GO FOR IT! – TEST BOOK 6”, tamamı özgün sorulardan oluşan testler sayesinde öğrencilere girecekleri sınavlara hazırlık ve başarılı olma imkânı sağlayacaktır.

"GO FOR IT! – HOMEWORK BOOKLET 6”, öğretmenlerimizin "worksheet” veya ekstra fotokopi hazırlamalarına gerek kalmadan ödevlendirme yapabilecekleri bir kitaptır. Ana ders kitabı ile uyumlu etkinlikler ve testler sayesinde öğrencilerimizin evlerinde de İngilizce ile zaman geçirmeleri hedeflenmiştir.

Bir Yorum Yaz

KRC Publishing 6. Sınıf Go For It! - Grade 6 Set (4 Kitap)

Yazar: Komisyon
ISBN9786051901633
Kapak: Karton
Ebat :
 19 x 27 cm
Baskı: Renkli ve Resimli
Kağıt: 1.Hamur

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(0)

Şu anki müşteri yorumları.

özet

  • Ürün Adı:KRC Publishing 6. Sınıf Go For It! - Grade 6 Set (4 Kitap)
  • By Koza Yayınları
  • Fiyat: 84,00 TL
  • Açıklama: Yazar:  Komisyon ISBN :  9786051901633 Kapak:   Karton Ebat :  19 x 27   cm Baskı:   Renkli ve Resimli Kağıt:   1.Hamur
Path: > > > > KRC Publishing 6. Sınıf Go For It! - Grade 6 Set (4 Kitap)

Son görüntülenen

Menü