kitap
%30

Timaş Çocuk Yayınları Kalbim Küçük Sevgim Büyük

Yeni ürün

Yazar: Hekimoğlu İsmail
Sayfa: 142
ISBN :9789752634404
Kağıt: Hamur
Kapak : Karton Kapak
Ebat : 13 X 21 cm

Daha Fazla Detaylar

Sınırlı Özel İndirim

Liste Fiyatı:
28,50 TL

KitapBilgini Fiyatı:
19,95 TL

- +

Yayınevi: Timaş Çocuk Yayınları

 
Daha Fazla Bilgi

Timaş Çocuk Yayınları Kalbim Küçük Sevgim Büyük

Sevgili Çocuklar,
Sabah yataktan kalkınca, güneşin pırıl pırıl parlayan ışıklarını, mavi gökyüzünü görmek ne güzel değil mi? Hele dışarı çıkıp, koşmak, oynamak, zıplamak ne harika!
Evet harika ama bunu diğer canlılar da yapabiliyor. Onlar da yürüyor, koşuyor, hopluyor, zıplıyor hatta eğleniyor. Onlar da bizim gibi yiyip içiyor, geziyor, uyuyor.
Ama biz insanlar, diğer canlılardan farklıyız değil mi? Konuşabiliyoruz, düşünebiliyoruz, üretebiliyoruz. Bunlar insanlarda olup da diğer canlılarda olmayan çok önemli özellikler... Fakaaat...
Bunlardan daha önemli bir özellik daha var ki o, insanları yaratılmışların en üstünü yapıyor. O nedir biliyor musunuz?
İnsanı bütün varlıklardan farklı ve üstün kılan o özellik imandır. İman, insanı insan eder, güzel ahlaklı eder, bilgili eder.
Biz imanımızı Amentü billahi ve melaiketihi ve kütübihi ve rusulihi vel yevmilahiri ve bil kaderi hayrihi ve şerrihi minallahi teâlâ vel-ba'sü ba'delmevti hakkun eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü sözlerini okumakla tasdik ediyoruz. Bunları söyleyince şöyle demiş oluyoruz: Allah'a, meleklerine, kitaplarına, peygamberlerine, âhiret gününe, kadere, hayır ve şerrin Allah'tan geldiğine, öldükten sonra dirileceğime inandım. Bunlara, İslam âlimleri iman esasları diyorlar.
Hekimoğlu İsmail'in 9 yaş ve üstü siz çocuklar için yazdığı, 144 sayfa, renkli resimli Kalbim Küçük Sevgim Büyük-Çocuk ve İman kitabı, akıcı bir üslup, sevgi dolu hikâyeler ve sıcacık bir dil ile sizleri güzel bir yolculuğa çıkarıyor.

Bir Yorum Yaz

Timaş Çocuk Yayınları Kalbim Küçük Sevgim Büyük

Yazar: Hekimoğlu İsmail
Sayfa: 142
ISBN :9789752634404
Kağıt: Hamur
Kapak : Karton Kapak
Ebat : 13 X 21 cm

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(0)

Şu anki müşteri yorumları.

özet

  • Ürün Adı:Timaş Çocuk Yayınları Kalbim Küçük Sevgim Büyük
  • By Timaş Çocuk Yayınları
  • Fiyat: 19,95 TL
  • Açıklama: Yazar : Hekimoğlu İsmail Sayfa : 142 ISBN :9789752634404 Kağıt : Hamur Kapak : Karton Kapak Ebat : 13 X 21 cm
Path: > > Timaş Çocuk Yayınları Kalbim Küçük Sevgim Büyük

Son görüntülenen

Menü