Evrensel İletişim Yayınları markalı ürünlerin listesi

Evrensel İletişim Yayıncılık Online Satış Sitesi.

Evrensel yayıncılık lise ve üniversite sınavlarına hazırlık kitapları üreten, sınavlara hazırlık ta uzman kadrosu ile sınavlara hazırlık kitapları üreten yayınevi

TYT Temel yeterlilik sınavı Üniversiteye griş Sınavı 1.Basamak

YKS Yüksek öğretime geçiş sınavı Üniversiteye griş Sınavı 2.Basamak

LGS Liselere Giriş Sınavı

Hazırlık kitapları..

1992 yılında Durali Karapınar ve M. Özgür Onay'ın dergi ve kaynak kitap pazarlaması yapmak amacıyla önce adi ortaklık olarak kurulan firmamız 1997 yılında Evrensel İletişim Yayın Dağıtım San. Tic. Ltd. Şti adını alarak çalışmalarını sürdürmektedir. 1997 yılına kadar Serhat, Önde, Metro, Basamak ve Bu Yayınevlerinin ANKARA bayiliğini yapan firmamız bu yıl ilk olarak DEYİMLER SÖZLÜĞÜ'nü hazırlayarak yayın hayatına başlamıştır. Bireysel ve Toplu Etkinlikler 1, 2, 3 kitapları yayınevimizi yurt geneline tanıtmıştır.

2001 yılında M. Özgür Onay'ın vefatı ile aile şirketine dönüşmüştür. Aynı yıl İlköğretim Matematik 6, 7, 8 kitaplarının yanına İlköğretim Güzel Konuşma ve Yazma 1, 2 Turizm 2 ve Bilgisayar 1, 2, 3 kitaplarına onay alarak yayın hayatında kendini kabul ettirmiştir. Bu alanda da önemli mesafe kaydeden yayınevimiz öğrenciler için ders kitabı ve kaynak kitap hazırlamaya devam etmektedir.

Kısalt
Listeye Eklendi