kitap
%25

Atıştırmalık Öyküler - Tudem Yayınları

Yeni ürün

Yayınevi: Tudem Yayınları
Yazar: Elif Yonat Toğay
ISBN: 9786052851418
Sayfa: 72 Sayfa
Ebat: 
13 x 19 cm
Kağıt:
 1. Hamur
Kapak: Karton Kapak

Daha Fazla Detaylar

Sınırlı Özel İndirim

Liste Fiyatı:
17,00 TL

KitapBilgini Fiyatı:
12,75 TL

- +

Yayınevi: Tudem Yayınları

 
Daha Fazla Bilgi

Atıştırmalık Öyküler - Tudem Yayınları

Hakkında;

İlk çocuk kitabı Bir Şeyler Yapmam Gerek'le büyük bir çıkış yakalayan Elif Yonat Toğay, yeni kitabı Atıştırmalık Öyküler’de, yetişkinlere göre sıradan olmayanı, çocukların gözünden sıradan ve en doğal haliyle anlatıyor.

Gündelik hayatla ilişkili 10 kısa öykünün yer aldığı bu eğlenceli kitap, kendine has mizahi duruşu ve Maria Brzozowska’nın göz alıcı resimleriyle her yaştan öyküseverin kalbini çeliyor.

2016 Tudem Edebiyat Üçüncülük Ödülü’ne değer görülen Atıştırmalık Öyküler, mutluluk, hayal kırıklığı, şaşkınlık gibi farklı duygulara değinerek gündelik hayattaki iletişim kopukluğuna da vurgu yapıyor.

Öyküleri, VarlıkSarnıçKitapçı gibi dergilerde yayımlanan Elif Yonat Toğay, Atıştırmalık Öyküler’de, gündelik hayatta fark edilmeyen detayları bir de çocukların gözünden anlatıyor. Her öyküde başka bir çocuğun dünyasına dalan bu sevimli kitap, yetişkinlerin ıskaladığı pek çok önemli ânı yakalamayı başararak hayatı her zamankinden daha anlamlı kılıyor. Atıştırmalık Öyküler'de, içi içine sığmayan çocuklar, oyunbaz anne-babalar, rengârenk oyuncaklar hayalden gerçeğe koşuşturuyor. Yaşamı büyük bir oyun alanına benzeten kitap, okurları vücut ısısını yükselterek anne babasını bir araya getirmeyi planlayan bir çocuğun ya da Japon turistler gibi müzeleri arşınlayarak sosyal medyadan beğeni toplayan bir afacanın şaşırtıcı dünyasına davet ediyor.

Yaşsız olarak nitelendirilebilecek Atıştırmalık Öyküler'i kaleme alırken her zamanki gibi hayatın kendisinden ilham alan Elif Yonat Toğay, kısa ve nükteli anlatımı ile her öykünün sonunda okurlarına gülücükler armağan ediyor.   

Yaş Grubu;


2. Sınıf (7-8 Yaş)3. Sınıf (8-9 Yaş)

Temalar;

Aile İlişkileriBüyüme ve OlgunlaşmaDuygularHayal GücüMizah

Kitap Rehberi;

Örnek Sayfalar;Bir Yorum Yaz

Atıştırmalık Öyküler - Tudem Yayınları

Yayınevi: Tudem Yayınları
Yazar: Elif Yonat Toğay
ISBN: 9786052851418
Sayfa: 72 Sayfa
Ebat: 
13 x 19 cm
Kağıt:
 1. Hamur
Kapak: Karton Kapak

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(0)

Şu anki müşteri yorumları.

özet

  • Ürün Adı:Atıştırmalık Öyküler - Tudem Yayınları
  • By Tudem Yayınları
  • Fiyat: 12,75 TL
  • Açıklama: Yayınevi: Tudem Yayınları Yazar: Elif Yonat Toğay I SBN:  9786052851418 Sayfa:  72 Sayfa Ebat:  13 x 19 cm Kağıt:  1. Hamur Kapak: Karton Kapak
Path: > > > Atıştırmalık Öyküler - Tudem Yayınları

Son görüntülenen

QR kodu

Menü