Ürünleri Filtrele

Kategori
more... less
Fiyat
10 TL 180 TL
Kategori

Üreticiye göre ürün listesi 5 Renk Yayınları

5 Renk Yayınevinin kitapları

5 renk Yayınları İlkokul ve Ortaokul kitapları hazırlayan bir yayınevidir.

yayınevi olarak soru bankaları konu anlatım kitapları ve hikaye setleriyle eğitime yardımcı ürünler üretmektedir.

Geleceğin dünyasında saygın bir yer alabilmenin yolu nitelikli yetişecek nesillere bağlıdır. Bunun bilincinde olan 5 Renk Yayınevi, çocuklarımızın ve gençlerimizin en iyi şekilde yetişmelerine katkı sağlayacak eserler hazırlama gayreti içindedir.5 Renk Yayınevi bu amaçla, alanında seçkin ve deneyimli bir eğitimci-yazar kadrosu tarafından İstanbul’da kuruldu.

Yayınevimizin amacı, çocuklarımızın ve gençlerimizin kütüphanelerine zevkle okuyabilecekleri ders, yardımcı ders, masal, öykü kitapları, roman ve Türk-Dünya klasiklerini taşımaktır.

Ürettiğimiz tüm eğitim araç-gereçlerimizde ve hazırladığımız yardımcı kaynak kitaplarımızda seviyeye uygunluk, temiz ve kaliteli baskı, hoşa giden nitelikli resimler, akıcı ve sürükleyici bir Türkçe, ilgi çekicilik, bilimsellik göz önünde bulundurduğumuz en önemli ilkelerimizdendir.

Ayrıca tüm ürünlerimizde çocuklarımızın ve gençlerimizin; eleştirel ve yaratıcı düşünme, araştırma-sorgulama, problem çözme becerilerinin geliştirilmesine büyük bir özen gösterilmektedir.Daha Fazla
sayfa başına
Gösterilen 1 - 19 ile 39 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 19 ile 39 arasındaki öğeler

Menü