Limit Yayınları markalı ürünlerin listesi

Limit yayıncılık ygs lys lise kitapları ve el kitapları üreten yayınevi

LMT Limit yayınları olarak yıllar önce çıktığımız bu yayıncılık serüvenine sadece birkaç kitapla başlangıç yapmıştık. Sınavlara hazırlanan veya okuldaki derslerinde başarılı  olmak isteyen  öğrencilerimizi,  bu  öğrencilerin  başarısı  için çırpınan çok değerli  öğretmen  arkadaşlarımızı ve de  yayıncılık  piyasasını  EL KİTABI kavramıyla tanıştırdık.

Zaman içerisinde yayınlarımızın gerek nitelik, gerek nicelik olarak yüksek kalitesi ülkemizin dört bir tarafındaki öğretmen ve öğrenci arkadaşlarımız tarafından yüksek beğeni ve takdir topladı. Bu beğeni ve takdirlerin bizlere verdiği büyük teşvikle yayın çeşitliliğimizi artırarak içinde; EL KİTAPLARI, SORU BANKALARI, YGS DENEME SINAVI KİTAPLARI, LYS DENEME SINAVI KİTAPLARI, KURUMSAL DENEME SINAVLARI, İLKÖĞRETİM KİTAPLARI, KPSS YAYINLARI'nı sizlerin beğenisine sunuyoruz.  

Bundan önceki yayımlanan kitaplarımızda sizlere mahcup olmadığımız gibi inşallah bundan sonraki ürünlerimizde de sizlere mahcup olmadan daha zengin yayın çeşitliliğiyle karşınızda olmak niyetindeyiz.

Kısalt
Listeye Eklendi